Maggioni Classique Châtillon-Dijon : Classement – Actualité

Mattéo Vercher (Vendée U) heeft een melding gemaakt, een dag later, de 44e editie van de Maggioni Classique Châtillon-Dijon (Élite Nationale), een geschil over een afstand van 167 kilometer. Il a devancé Alexander Konijn (AVC Aix-en-Provence) en Nicolas Debeaumarché (St-Michel-Auber 93).
Mattéo Vercher volgt op Paul Penhoët (Groupama-FDJ Continental) op palmares de l’épreuve.

Klas:
1. VERCHER Matteo VENDEE U PAYS DE LA LOIRE FRA les 167 km en 3h57’40” (moy. 42,16km/h)
2. KONIJN Alexander AVC AIX EN PROVENCE NED
3. DEBEAUMARCHE Nicolas FRA ST-MICHEL-AUBER 93 FRA
4. GULLICKSON Finn CR4 CHEMINS/ROANNE VS
5. GERMAIN Thibault AMICALE CYCLISTE BISONTINE FRA
6. GRAND Antoine VC CORBAS LYON MÉTROPOLE FRA
7. PAUCHARD Eliot VC CORBAS LYON MÉTROPOLE FRA
8. MEYER Arthur GMC 38 (EYBENS-FORMATIE) FRA
9. SAINT GUILHEM Thibaud AVC AIX EN PROVENCE FRA
10. THIROTEL Hugo VCU SCHWENHEIM FRA
11. RIGOLLOT Mathieu SCOLYMPIQUE DE DIJON FRA
12. ESTEVES Paul victor VELO CLUB TOURNUS FRA
13. BENETEAU Lucas SCOLYMPIQUE DE DIJON FRA
14. PHILIBERT Aurélien PHILIPPE WAGNER FIETSEN FRA
15. PASLIER Samuel VC CORBAS LYON MÉTROPOLE FRA
16. CHEVALLEREAU Florian GMC 38 (EYBENS FORMATION) FRA
17. LEBEAU Mattis SPRINTER NICE METROPOLE FRA
18. GARZON ALFONSO Oscar AVC AIX EN PROVENCE KOL
19. BRENANS Emile BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME FRA
20. BUCHETET Benjamin GMC 38 (EYBENS-FORMATIE) FRA
21. COMBES Simon AMICALE CYCLISTE BISONTINE FRA
22. DELOISON Lucas UVAUBE FRA
23. ANDERSEN Sander BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME DEN 23”
24. MONGE Cedric AVC AIX EN PROVENCE FRA 01’29”
25. LOISY Tanguy EG ST ETIENNE-LOIRE FRA ”
26. GAUTHERAT Pierre SCOLYMPIQUE DE DIJON FRA ”
27. DUCRET Justin CHARVIEU CHAVAGNEUX IC FRA ”
28. MATUZEVICIUS Žygimantas PHILIPPE WAGNER FIETSEN LTU”
29. WALLIANG Thibault AMICALE CYCLISTE BISONTINE FRA ”
30. MARIN Julien CR4 CHEMINS/ROANNE FRA ”
31. DUCROCQ Joris UVAUBE FRA ”
32. BONHOMME Arthur EC ST ETIENNE-LOIRE FRA ”
33. KETTING Steve CROSS TEAM FRA ”
34. MACE Marius PARIJS CYCLISTE OLYMPIQUE FRA ”
35. MADSSTUEN Asbjørn VC CORBAS LYON MÉTROPOLE NOCH ”
36. TOURDE Victor VC VAULX EN VELIN FRA ”
37. MARASCO Lorenzo TEAM MACADAM COWBOYS FRA ”
38. COHEN Alexis ELITE FONDATION FIETSTEAM SUI”
39. CAMPIONI Matéo AMICALE CYCLISTE BISONTINE FRA ”
40. TEGHILLO Florent VC CORBAS LYON MÉTROPOLE FRA ”
41. MARCOUX Rémi PARIJS CYCLISTE OLYMPIQUE FRA ”
42. BODNAR Bastien UVAUBE FRA ”
43. GACHET Guillaume ELITE FONDATION FIETSTEAM SUI”
44. WOZNIAK Szymon ASPTT NANCY POL ”
45. SCHNEIDER Lilian KRUISTEAM FRA ”
46. ​​​​O DONNELL Bailey CR4 CHEMINS/ROANNE NZL ”
47. BETELLI Pierre BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME FRA ”
48. DESCHATRES Martin TEAM MACADAM COWBOYS FRA ”
49. KARIER Tim EQUIPE REGIONALE DU LUXEMBO LUX ”
50. MICHEL Romain AC LYON VAISE FRA ”
51. RAMBAULT Axel SCOLYMPIQUE DE DIJON FRA ”
52. VIALADE Thibault GMC 38 (EYBENS FORMATIE) FRA ”
53. WAIS Ahmad badreddin VC CORBAS LYON MÉTROPOLE SYR ”
54. SAGNIER Théo PARIJS CYCLISTE OLYMPIQUE FRA ”
55. REMONDET Valentin AMICALE CYCLISTE BISONTINE FRA ”
56. LA GRENADE JEREMIE AVC AIX EN PROVENCE KAN ”
57. THOMASSIN Maxime VC CORBAS LYON MÉTROPOLE FRA ”
58. BOTTIN Timo SPRINTER NICE METROPOLE FRA”
59. HARVEY Matthew VCU SCHWENHEIM AUS ”
60. ZEHNICH Dorian UVAUBE FRA ”
61. GEILE Sloan UC HAGUENAU FRA ”
62. SCHLEWITZ Guillaume UC HAGUENAU FRA ”
63. RICHARD Maxime CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE FRA ”
64. CARLET Pierre PAU VELO 64 FRA ”
65. LEVON Eliott PARIJS CYCLISTE OLYMPIQUE FRA ”
66. PULLEN Daniel ASPTT NANCY GBR ”
67. LANGLAIS ALEXANDRE VELO CLUB TOURNUS FRA ”
68. VILA Emiliano ASPTT NANCY GRE ”
69. FAYOLLE Mehdi CR4 CHEMINS/ROANNE FRA ”
70. LESSAVRE Hugo DIJON SPORTFIETS FRA ”
71. GUILLONNET Adrien VC CORBAS LYON MÉTROPOLE FRA ”
72. BOGLI Noah ELITE FONDATION FIETSTEAM SUI”
73. LECLAINCHE Gwen CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE FRA ”
74. CHATILA BRUNOTTE Antonin VCU SCHWENHEIM FRA 01’39”
75. GABRIEL Timothe VCU SCHWENHEIM FRA ”
76. ALLARD Basile VC VAULX EN VELIN FRA ”
77. GUYOT Maxime VELO CLUB TOURNUS FRA ”
78. MEYERS Charel VCU SCHWENHEIM LUX 01’45”
79. WILD Damian AVC AIX EN PROVENCE FRA 01’47”
80. PROTINE Célian UVAUBE FRA ”
81. SPARFEL Louis TEAM MACADAM COWBOYS FRA ”
82. VAN GUCHT Sten BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME BEL 02’09”
83. PERROT Leopold AVC AIX EN PROVENCE FRA 03’56”
84. ROUSSEL Hugo PARIJS CYCLISTE OLYMPIQUE FRA ”
85. SCHMITZ JO EQUIPE REGIONALE DU LUXEMBO LUX 03’59”
86. PAPON Victor UVAUBE FRA ”
87. REYNAUD Jérémy VC RAMBERTOIS FRA ”
88. GAPPINI Killian GUIDON CHALETTOIS FRA ”
89. MIOMANDRE HARAMBILLET Estéban PARIJS CYCLISTE OLYMPIQUE FRA ”
90. NEHR Julien TEAM MACADAM COWBOYS FRA 04’01”
91. LAYMOND Maxime CR4 CHEMINS/ROANNE FRA”
92. RANDU Edouard AC LYON VAISE FRA 04’03”
93. MARQUES PEREIRA Rafael EQUIPE REGIONALE DU LUXEMBO LUX ”
94. MALBREIL Romain VC CORBAS LYON MÉTROPOLE FRA ”
95. DRUMAUX Théo VCU SCHWENHEIM FRA 04’06”
96. ARNOULD Flavien VCU SCHWENHEIM FRA ”
97. DUCROCQ Quentin ASPTT NANCY FRA ”
98. BONETTO Damien CR4 CHEMINS/ROANNE FRA 04’09”
99. CASTILLE Noé CROSS TEAM FRA ”
100. CLEMECIO Raphaël ELITE FONDATION FIETSTEAM SUI 06’47”
101. BOSONI Victor CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE FRA 06’48”
102. CERATO Gabriele ELITE FONDATION FIETSTEAM SUI”
103. COQUEMONT Rémi GMC 38 (VORMING EYBENS) FRA ”
104. THOMAS Paul VELO CLUB TOURNUS FRA 06’50”
105. REINA Nathan CHARVIEU CHAVAGNEUX IC FRA ”
106. DUQUETTE Charles TEAM MACADAM COWBOYS KAN ”
107. FEINT Camden GMC 38 (EYBENS FORMATIE) NZL ”
108. HARVEY Timothy VCU SCHWENHEIM AUS ”
109. ROUYER Tom ASPTT NANCY FRA ”
110. GUINET Dylan EVOPRO RACING FRA ”
111. WILLEMIN Bastien ELITE FONDATION FIETSTEAM SUI 06’57”
112. DUFAUX Loïs ELITE FONDATION FIETSTEAM SUI”
113. CULIEZ Benoit UVAUBE FRA ”
114. TRESCARTE Vincent CR4 CHEMINS/ROANNE 07’29”
115. BOULZAT Simon ASPTT NANCY FRA 07’31”
116. KISKONEN Siim EC ST ETIENNE-LOIRE EST 07’33”
117. OTTIGER Axel SCOLYMPIQUE DE DIJON FRA 08’44”
118. STOPA Guillaume TEAM MACADAM COWBOYS FRA 09’41”
119. BEURVILLE Maximilien UVAUBE FRA ”
120. JUNG Pierre henri UC HAGUENAU FRA ”
121. FAVARD Gatien SPRINTER MOOIE METROPOLE FRA ”
122. CAMPIONI Luca AMICALE CYCLISTE BISONTINE FRA ”
123. SAVIGNARD Maël TEAM MACADAM COWBOYS FRA ”
124. BRICE Aurélien UVAUBE FRA ”
125. CILLIAU Taïno EC ST ETIENNE-LOIRE FRA ”
126. PIERRAT Julien ASPTT NANCY FRA ”
127. DUREUIL Gaël VELO CLUB TOURNUS FRA ”
128. FOISSOTTE Paul UC HAGUENAU FRA ”
129. MICOLON Rémi PHILIPPE WAGNER FIETSEN FRA 12’24”
130. SCHMIT Sven EQUIPE REGIONALE DU LUXEMBO LUX 15’24”

Niet-deelnemers:
BARTHOULOT Romain AMICALE CYCLISTE BISONTINE
BELANGER Florentin CR4 CHEMINS/ROANNE
CHEMIER Lilian CR4 CHEMINS/ROANNE
MOLTENI Florian CR4 CHEMINS/ROANNE
EVRARD Laurent VC AMATEUR ST QUENTIN
BOURGEOIS Matthieu VELO CLUB TOURNUS
JANSSEN Christoph ELITE FONDATION FIETSTEAM
ROTH Vincent ELITE FONDATION FIETSTEAM
CONTER Ken EQUIPE REGIONALE DU LUXEMBURG

verlaat:
CHAUSSIVERT Jean SCOLYMPIQUE DE DIJON
KRAEMER LÈo SCOLYMPIQUE DE DIJON
POULARD Baptiste SCOLYMPIQUE DE DIJON
LECLERE Maxime DIJON SPORTFIETS
PETIT Jules DIJON SPORTFIETS
KERVINEN Leevi AMICALE CYCLISTE BISONTINE
CHAPLET Aymeric ASPTT NANCY
GIMENEZ LenaÔc ASPTT NANCY
DIDIER Anthonin BAZIN CYCLISME HAUTE-SAONE
BAUER Mikk CR4 CHEMINS/ROANNE
ACKERMANN Thomas CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE MONTBELIARD
CASI VIALLET Isao Robin CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE MONTBELIARD
GUIZIOU Mathieu CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE MONTBELIARD
BUYLE Christian edelsteen-VC CORBAS LYON MÈTROPOLE
SAVIGNONI Titouan CROSS TEAM
CILLAUD Francis EC ST ETIENNE-LOIRE
HOLBACH Fabian GMC 38 (EYBENS-FORMATIE)
DURAND Dylan PARIJS CYCLISTE OLYMPIQUE
MAFFEIS Dany PARIJS CYCLISTE OLYMPIQUE
CABOT Thomas PHILIPPE WAGNER FIETSEN
PAYANY Matt SPRINTER NICE METROPOLE
BONNEAU Lucas TEAM MACADAM COWBOYS
GRIMARD Antoine TEAM MACADAM COWBOYS
HEYNDERICKX Melvin TEAM MACADAM COWBOYS
AMBERT Nicolas UVAUBE
AMORY Killian UC HAGUENAU
ARNOLD Joshua UC HAGUENAU
BALDINGER Lukas UC HAGUENAU
BRASDA Louis UC HAGUENAU
FOURNIER Nicolas VC VAULX EN VELIN
PETIT Tomas VC AMATEUR ST QUENTIN
CHATELET Nicolas VCU SCHWENHEIM
PAHOFFER ThÈo VCU SCHWENHEIM
CHANUT Lucas VELO CLUB TOURNUS
JAVOUHEY ClÈment VELO CLUB TOURNUS
MALLET Romain AC LYON VAISE
ROSSIER Thibault ELITE FONDATION FIETSTEAM
BRESER Pol EQUIPE REGIONALE DU LUXEMBURG
FRIET Noah EQUIPE REGIONALE DU LUXEMBOURG

Herinneringen à André Wilmouth.

.

Leave a Comment